Przejdź do głównej zawartości
Cześć!! :)
Chciałam regularnie pisać dla Was tu posty ale chyba coś poszło nie tak. ;c
Myślę, że pora nadrobić, a na to nigdy nie jest za późno.
Ostatnia relacja foto była z Atmasfery Exclusive i ta będzie jej kontynuacją.
Tym razem Carla Fernandes i Dawid Kwiatkowski! :)
A już niebawem Marta Gałuszewska i Michał Szpak. :)
Dobrego odbioru i dobrego dnia!
:)
Komentarze
Prześlij komentarz