Cześć!! :)


Chciałam regularnie pisać dla Was tu posty ale chyba coś poszło nie tak. ;c

Myślę, że pora nadrobić, a na to nigdy nie jest za późno. 

Ostatnia relacja foto była z Atmasfery Exclusive i ta będzie jej kontynuacją.

Tym razem Carla Fernandes i Dawid Kwiatkowski! :)

A już niebawem Marta Gałuszewska i Michał Szpak. :)

Dobrego odbioru i dobrego dnia! 















:)

Komentarze

Popularne posty