Dzisiaj mam dla Was ujęcia z sesji narzeczeńskiej Darii i Dominika. :)
Wspominając nasze sesje z przed kilku lat Daria od zawsze cudownie pozowała i pracowała przed obiektywem. :) Miło było po długim czasie odświeżyć wspomnienia i wizerunek Darii u mnie na stronie i przed moim obiektywem! 📸
Dziękuję Wam za owocną współpracę, która przebiegła w miłej atmosferze. :)
Ogromnie cieszy mnie widok właśnie Was par przed moim obiektywem, cudownie jest uwieczniać chwilę waszych miłości w spuście migawki. :)
Kończąc chciałam życzyć Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia, w którą już niebawem będziecie wkraczać. :)
:)
Komentarze
Prześlij komentarz