Przejdź do głównej zawartości
Dobry wieczór Kochani! :) Dzisiaj bez zbędnych opisów chciałabym przedstawić Wam ujęcia z ostatniej sesji z cudowną i piękną kobietą i jeszcze cudowniejszą mamą. :) Przed moim obiektywem miałam okazję po raz 3 gościć Jagodę! Której serdecznie dziękuję za kolejną współpracę! :) Zostawiam Wam kilka efektów naszej pracy. Pozytywnego odbioru i miłego wieczoru! :)
:)
Komentarze
Prześlij komentarz