Dobry wieczór Kochani!

Jak zawsze na blogu po długim czasie. 

Dzisiejszego wieczoru zostawiam Wam zdjęcia z sesji "brzuszkowej" z cudowną Jagodą i Julianem, wtedy jeszcze w brzuszku mamy. :) Oraz w towarzystwie siostry Jagody, na końcu relacji będziecie mogli zobaczyć cudowną więź siostrzaną!

Pozytywnego odbioru - dobrej nocy! A wspaniałej Jagodzie jeszcze raz dziękuję za miłe i wyjątkowe chwile podczas sesji. :)

 












 :)

Komentarze

Popularne posty