Przejdź do głównej zawartości
Dobry wieczór Kochani!
Jak zawsze na blogu po długim czasie.
Dzisiejszego wieczoru zostawiam Wam zdjęcia z sesji "brzuszkowej" z cudowną Jagodą i Julianem, wtedy jeszcze w brzuszku mamy. :) Oraz w towarzystwie siostry Jagody, na końcu relacji będziecie mogli zobaczyć cudowną więź siostrzaną!
Pozytywnego odbioru - dobrej nocy! A wspaniałej Jagodzie jeszcze raz dziękuję za miłe i wyjątkowe chwile podczas sesji. :)
:)
Komentarze
Prześlij komentarz