Dobry wieczór Kochani!!

 

Dzisiejszego wieczora mam dla Was zdjęcia z sesji Pin-up z Moniką! :D
Życzę miłego wieczoru i pozytywnego odbioru naszej wspólnej współpracy! :)

A już niebawem mam dla Was nowości w postaci fotorelacji koncertowej! Mam nadzieję, że Wam się spodoba i przypadnie do gustu taki rodzaj zdjęć - bo ja osobiście je uwielbiam, energia włożona w wykonanie zdjęć scenicznych płynie od samych artystów i nawiązanej więzi z Nimi podczas trwania koncertu... Ale to niebawem. ;)

Dobrego wieczoru! :)













Komentarze

Popularne posty