Przejdź do głównej zawartości
Dobry wieczór!! :)
Kochani jakiś czas temu miałam możliwość i przyjemność pracować ze wspaniałą, piękną i niesamowicie fotogeniczną osóbką, którą jest Jagoda! :) Dziękuję Ci jeszcze raz za współpracę i do następnej sesji! :) :*
Dzisiejszego wieczoru chciałabym zaprezentować Wam naszą współpracę w pełnej okazałości! ;)
Pozytywnego odbioru!
Dobrej nocy! :)
przepiekna sesja!! Widac ze urodzona modelka! Czuje sie swobodnie przed obiektywem <3
OdpowiedzUsuńDokładnie! Niesamowicie piękna dziewczyna urodzona przed obiektyw!! :)
Usuń