Dobry wieczór!! :)


Kochani jakiś czas temu miałam możliwość i przyjemność pracować ze wspaniałą, piękną i niesamowicie fotogeniczną osóbką, którą jest Jagoda! :) Dziękuję Ci jeszcze raz za współpracę i do następnej sesji! :) :*


Dzisiejszego wieczoru chciałabym zaprezentować Wam naszą współpracę w pełnej okazałości! ;)


Pozytywnego odbioru!

Dobrej nocy! :)

 





















 

 

Komentarze

  1. przepiekna sesja!! Widac ze urodzona modelka! Czuje sie swobodnie przed obiektywem <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie! Niesamowicie piękna dziewczyna urodzona przed obiektyw!! :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty