Witam! ;)
Po bardzo długim czasie mojej nieobecności na blogu wracam do Was z jedną z najbardziej  sentymentalnych dla mnie sesji z Samuelem! ;)
Z góry przepraszam za mój brak czasu dla Was i zaległości, którymi z najbliższym czasie Was zarzucę.
Przede mną nowy 2018 rok, nowe postanowienia w dziedzinie fotografii, nowe cele, nowe twarze, nowe sesje! :)
Mam nadzieję, że zechcecie być częścią tego mojego małego świata, który kocham całym moim sercem pomimo niektórych trudności i przeciwności jakie stawia na drodze świat fotografii. Wiem, że do profesjonalistek nie należę, ale dzięki Wam, waszej obecności i zainteresowaniu moją twórczością  codziennie mam siły by to po prostu robić! :) Na waszą krytykę niezależnie czy jest pozytywna czy negatywna liczę. Mam nadzieję, że w 2018 roku pomożecie mi stworzyć coś fajnego! :)
A tymczasem zostawiam Was z Samuelem, któremu ogromnie dziękuję za owocną współpracę i niezapomniane dla mnie jako fotografa doświadczenia! :)

Dobrej nocy.









 


















Komentarze

Popularne posty