Dobry wieczór! :)
Oprócz nowych sesji mam dla Was jeszcze kilka zaległych, które czekają na swoją publikację. :)
Dzisiejszego pięknego i pogodnego wieczoru zaprezentuję Wam jedną z moich ulubionych sesji z Bartkiem i Jego cudowną siostrą Marysią! :)
Lubię wracać do tej sesji i jej klimatu.
Zapraszam do obejrzenia tego co razem udało nam się stworzyć! :)

Piękna klimatyczna sesja! Cudowne rodzenstwo od razu widac tą braterską miłosc <3
OdpowiedzUsuńDziękuję za tak miłe i pozytywne słowa! <3 Ogromne podziękowania przede wszystkim dla modeli! :) A rodzeństwo to prawda, cudowne! :)
Usuń