Dobry wieczór! :)


Oprócz nowych sesji mam dla Was jeszcze kilka zaległych, które czekają na swoją publikację. :)
Dzisiejszego pięknego i pogodnego wieczoru zaprezentuję Wam jedną z moich ulubionych sesji z Bartkiem i Jego cudowną siostrą Marysią! :)

Lubię wracać do tej sesji i jej klimatu. 
Zapraszam do obejrzenia tego co razem udało nam się stworzyć! :)




















Dziękuję!! Dobrej nocy! :)

Komentarze

  1. Piękna klimatyczna sesja! Cudowne rodzenstwo od razu widac tą braterską miłosc <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za tak miłe i pozytywne słowa! <3 Ogromne podziękowania przede wszystkim dla modeli! :) A rodzeństwo to prawda, cudowne! :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty