Dobry wieczór! :)


Dzisiejszego pięknego i pogodnego wieczora mam dla Was zdjęcia z jednej z moich ulubionych sesji z cudowną Paulinką! <3 Obie podczas zdjęć poczułyśmy "to coś". Mam nadzieję, że udało nam się to zawrzeć na zdjęciach. Miłego i pozytywnego odbioru naszej pewnej wieczornej współpracy! :)




























Komentarze

Popularne posty