Dzień dobry. :)
Nie wiem od czego zacząć. Powiem tak, dość długo biłam się z myślą założenia bloga. Ostatecznie podjęłam decyzję, że warto spróbować. Kto nie spróbuje ten się nie przekona. Tak oto i jest ten blog.
Blog ten jak można wywnioskować z nazwy będzie typowo blogiem fotograficznym, którego filarem będą fotografie. Różnorodnego rodzaju i o różnej tematyce. Nie będę tu wiele pisała ani rozprawiała nad swoim życiem. Po prostu oglądajcie! :)
Uprzedzając wszelkie pytania zaznaczam, że fotografuję od 4 lat, czysto amatorsko. Nie jestem profesjonalistką i daleko mi do tego. ;p Fotografią się pasjonuję i z każdą kolejną sesją odkrywam siebie i swoje umiejętności i możliwości. Uczę się siebie i fotografii na nowo. Każda sesja otwiera przede mną drzwi do wnętrza nieznanego mi jeszcze świata. Jeśli podobają Ci się moje prace zapraszam do współpracy i stworzenia czegoś nowego! ;)
Miłego odbioru.
Enjoy! ;)


Komentarze
Prześlij komentarz