Dobry wieczór! :)


Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam zaległą sesję z Patrycją!
Sesja ta zalicza się do projektu sesji tatuażowych, i jest pierwszą z nich!
Także bądźcie czujni bo niebawem pojawią się kolejne! ;)

A tymczasem pozytywnego odbioru cudownej Patrycji wraz z jej perełkami! ;)


















Komentarze

Popularne posty