Dobry wieczór! :)
Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam zaległą sesję z Patrycją!
Sesja ta zalicza się do projektu sesji tatuażowych, i jest pierwszą z nich!
Także bądźcie czujni bo niebawem pojawią się kolejne! ;)
A tymczasem pozytywnego odbioru cudownej Patrycji wraz z jej perełkami! ;)
Komentarze
Prześlij komentarz