Przejdź do głównej zawartości
Dobry wieczór Kochani! :)
Piszę do Was tutaj pierwszy raz w tym roku. Nie wiem jak to się stało, że zaniedbałam bloga przez tyle czasu, nie mam na to racjonalnego wytłumaczenia. Chciałabym tym postem i fotorelacją zapoczątkować zapowiedzi moich sesji plenerowych, ślubnych jak i koncertowych na ten rok. :)
Dzisiejszego wieczoru zaprezentuję Wam plener ślubny Darii i Krystiana. Widzieliście zapewne gdzieś pojedyncze zdjęcia przewijające się czy na fb czy istagramie. Myślę, że dużo osób mogło czekać na całość tego właśnie pleneru ze względu na jego wyjątkowość i okazję oraz klimat, bajeczność sesji. :)
Zapraszam do poświęcenia chwili na zobaczenie, tej miłej i wyjątkowej współpracy z cudowną parą młodą.
:)
Komentarze
Prześlij komentarz