Dzień dobry Kochani!!

 

W tą piękną i słoneczną sobotę chciałabym zaprosić Was do obejrzenia fotorelacji z koncertów Kamila Bednarka oraz Reggaeside, które miałam możliwość fotografować niedawno w Tczewskim amfiteatrze. Tyle myśli i słów mi się teraz ciśnie w głowie, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Odczuć, przeżyć które mi towarzyszyły podczas trwania tych koncertów. Dla mnie jako fotografa jest to niesamowite uczestniczyć w takim wydarzeniu, być jakąś cząstką tej całości. Za każdym razem w zdjęcia które wykonuję wkładam kawałek swojego serca, niezależnie czy jest to sesja plenerowa, zdjęcia na imprezach okolicznościowych czy właśnie fotografia koncertowa. Ale na koncertach jest nieopisana magia, której nie poczujesz jeśli na tym koncercie nie byłeś. Uczta dla zmysłu słuchu - a ja staram się pokazać to czego nie mogliście usłyszeć - dając Wam ucztę dla zmysłu wzroku. Emocje, doznania, uczucia.

Nie będę się wiele rozpisywać, zapraszam do obejrzenia! :)

 


Życzę miłego sobotniego popołudnia! :)



Kamil Bednarek
 













Reggaeside












 

Komentarze

Popularne posty