Przejdź do głównej zawartości
Dobry wieczór!! :)
Po dość długiej przerwie odwiedzam Was z nowościami, nowy sprzęt, nowe zdjęcia!! :)
A przed moim nowym obiektywem na pierwszy ogień poszła Paulina z którą miałam już przyjemność parokrotnie współpracować!
Oto efekty:
Komentarze
Prześlij komentarz