Dobry wieczór!! :)


Po dość długiej przerwie odwiedzam Was z nowościami, nowy sprzęt, nowe zdjęcia!! :)

A przed moim nowym obiektywem na pierwszy ogień poszła Paulina z którą miałam już przyjemność parokrotnie współpracować!

Oto efekty:

 











Komentarze

Popularne posty